Forum und email
Jak pomoci zlepšit dokumentaci

Jak pomoci zlepšit dokumentaci

Jsou dvě cesty, jak můžete pomoci zlepšit tuto dokumentaci.

Pokud v manuálu najdete chyby (v kterémkoli jazyce), oznamte je prosím pomocí bug systému na https://bugs.php.net/. Klasifikujte chybu jako "Documentation Problem". Můžete také poslat problémy spojené s konkrétními manuálovými formáty zde. Všechny problémy spojené s dokumentací, včetně těch souvisejících s formáty manuálu, by se měly posílat jako chybová hlášení.

Poznámka: Nezneužívejte prosím bug systém odesíláním žádostí o pomoc. Použijte namísto toho některou z mnoha možností podpory.

Při přidávání poznámek mohou uživatelé poskytnout dodatečné příklady a vysvětlení pro ostatní čtenáře. Avšak neposílejte prosím pomocí tohoto anotačního systému hlášení o chybách. O anotacích se můžete více dozvědět v části 'O uživatelských poznámkách'.

PHP manuál se překládá do mnoha jazyků. Umíte-li angličtinu a nějaký cizí jazyk, můžete také pomoci zlepšit manuál prací v překladatelském týmu. Chcete-li začí nový překlad nebo pomoci s překladovým projektem, čtěte prosím https://doc.php.net/php/dochowto/.

Dokumentační projekt PHP má IRC kanál, kde se zdržuje mnoho autorů manuálu. Navštivte #phpdoc na irc.freenode.net a diskutujte o cestách, jak zlepšit dokumentaci PHP.